صفحه اول lاطلاعیه ها lمیراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری lاسلام lزبان وادبیات فارسی lایران
اخبار > سرکنسول ایران رونوشت روانامه خود را تقدیم والی هرات کرد


  چاپ        ارسال به دوست

سرکنسول ایران رونوشت روانامه خود را تقدیم والی هرات کرد

«محمد صدیقی فر» سرکنسول جدید جمهوری اسلامی ایران در هرات صبح امروز در ملاقات با «عبدالقیوم رحیمی» والی هرات رونوشت روانامه خود را به والی هرات مطابق با اصول دیپلماتیک تقدیم کرد.

محمد صدیقی فر سرکنسول جدید جمهوری اسلامی ایران در هرات در نشست با والی هرات بر توسعه و روابط دوستانه و نیک دو کشور تاکید کرد.

وی با اشاره به اشتراکات گسترده در عرصه‌های مختلف میان جمهوری اسلامی ایران و افغانستان گفت: تلاش خواهیم کرد تا در دوره ماموریت خود در هرات میزان همکاری‌ها میان جمهوری اسلامی ایران و افغانستان را افزایش داده و سطح خدمات را به حداکثر برسانیم.

همچنین عبدالقیوم رحیمی والی هرات با ابراز خرسندی از تعیین آقای صدیقی فر به‌عنوان سرکنسول جدید ایران در هرات بر توسعه همکاری‌های پایدار کشور دوست ایران در عرصه‌های مختلف تاکید کرد.

وی گفت: هرات به دلیل همسایگی با جمهوری اسلامی ایران به یکی از ولایات ویژه افغانستان تبدیل شده است و امیدواریم تا میزان همکاری‌های جمهوری اسلامی ایران در دوره ماموریت جدید سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در هرات در تمام عرصه‌ها رشد قابل توجهی داشته باشد.

به گزارش فارس، پیش از این نیز محمود افخمی کاردار سرکنسولگری ایران در هرات بود و فعالیت‌های گسترده‌ای را در این حوزه در تمام عرصه‌ها انجام داده بود.

محمد صدیقی فر سرکنسول جدید ایران در هرات نیز تاکید کرد که در دوره ماموریت خود تلاش خواهد کرد کرد تا همکاری‌ها گسترش یابد.


١١:٢١ - 1398/04/24    /    شماره : ٧٣٢٩١٩    /    تعداد نمایش : ٢٩


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
صفحه اول lاطلاعیه ها lمیراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری lاسلام lزبان وادبیات فارسی lایران

کلیه حقوق این سایت متعلق است به سازمان فرهنگ و ارتباطات جمهوری اسلامی ایران-All rights reserved by the Culture and Communication Organization of the Islamic Republic of Iran