صفحه اول lاطلاعیه ها lمیراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری lاسلام lزبان وادبیات فارسی lایران
هتل ورستوران بین المللی تجارت

هوتل و رستوران بین المللی تجارت

هتل بین المللی تجارت، در حال حاضر بزرگترین هتل چهار ستاره در شهر هرات بوده ،و همچنین بزرگترین و مرتفع ترین ساختمان شهر باستانی هرات می باشد که در سال ۱۳۸۷ پایه گذاری، طراحی و عملیات اجرایی آن شروع گردید. هتل بین المللی تجارت با بهره گیری از هنر معماری منحصربه فرد و توانایی و طراحی چشمگیر در سطح بین المللی و بر اساس استانداردهای روز دنیا طراحی و اجرا شده است .با توجه به اینکه یکی از فاکتورهای اصلی برای سفر، اقامت در مکانی است که اصلی ترین شاخصه آن تامین آسایش افراد در طول سفر می باشد ، هتل بین المللی ۴ ستاره مجلل تجارت با احترام به حقوق مهمانان ، آسایش و امکانات را برای عزیزان به ارمغان آورده و با توجه به اصالت کهن و باستانی شهر هرات  در امر مهمان نوازی ، توانسته است به خوبی در رسیدن به این امر مهم گام برداشته و رضایت خاطر عزیزان را در طول مدت اقامت شان در این شهر جلب نماید.

این هتل به جهت داشتن فضای مطلوب، کیفیت برتر و رعایت استانداردهای بین المللی روز دنیا در قسمت های مختلف، عنوان تنها و برترین هتل در هرات باستان را به خود اختصاص داده است. 

این هتل در یکی از خوش آب و هوا ترین مناطق شهر هرات واقع شده است. به صورت کل دارای ۳۳ اتاق مجهز که شامل سویت ها و اتاق های لوکس میشود میباشد.این اتاق ها عبارتند از ۱۵اتاق استاندار  ، ۱۲ اتاق فوق العاده  و۴اتاق  دولکس ،۲ سویئت vip می باشد مکانهایی از قبیل سالن ، همایش های گروهی و خصوصی و کنفرانسهای مختلف ، رستوران ، مجموعه سونا ، از دیگر امکانات فراهم شده برای میهمانان هتل میباشد.هتل تجارت در بهترین موقعیت شهر هرات واقع شده است آب  و هوای خوب و دید بسیار عالی از نمای شهر هرات از پنجره های ساختمان هتل قابل توجه است.

آدرس: افغانستان، هرات، چوگ گلها، جاده بانک خون، هتل بین المللی تجارت

مبایل: ۹۳۷۹۹۴۲۵۵۵۵+ | ۹۳۷۸۶۲۰۲۰۶۴+

تلیفون دفتر:  ۲۲۲۲۴۱۲ – ۲۲۲۲۳۱۴- ۰۴۰

وبسایت: www.tejarathotel.af

ایمیل:  tejarat-hotel@yahoo.com  |  info@terajarthotel.com

 

صفحه اول lاطلاعیه ها lمیراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری lاسلام lزبان وادبیات فارسی lایران

کلیه حقوق این سایت متعلق است به سازمان فرهنگ و ارتباطات جمهوری اسلامی ایران-All rights reserved by the Culture and Communication Organization of the Islamic Republic of Iran